Для вимірювання опору лампи в коло приєднали амперметр і вольтметр. Знайдіть опір лампи, якщо

амперметр показує 3 мА, а вольтметр - 6 мВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лупан Артемий.

Ответ:

2Ом.

Объяснение:

I=3мА=0,003А

U=6мВ=0,006В

R=U/I=0,006/0,003=2Ом.

Отвечает Дубинин Денис.

Відповідь:

R=U/I=6/3=2 ОмОмОмОм

Пояснення: