Тиск води в циліндрі нагнітального насоса 1000кПа. Чому дорівнює робота під час переміщення поршня

площею 300см2 на відстань 40 см? ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Шепеленко Лёша.

Відповідь:

12000Дж

Пояснення:

p= 1000 кПа=1000000Па

s= 300 см2= 0,03м2

h= 40 см = 0,4 м

A=F*h

F=p*s

A=p*s*h=1000000*0,03*0,4=12000Дж