Яка сила діяла на тіло протягом 20 с, якщо його імпульс 100 Н×с?


Ответы на вопрос

Отвечает Сарапулов Саша.

Ответ:

5H.

Объяснение:

p=100H×c

t=20c

F-?

p=Ft

F=p/t=100/20=5H.