мідний провідник замінили іншим , теж мідним довжина якого в 6 раз більша а радіус у 2 рази більша

.Визначте як і в скільки змінився опір провідника в наслідок такої зміни​

Ответы на вопрос

Отвечает Котаева Виктория.

Ответ:

Увеличится в 1,5 раз

Объяснение:

L2=6*L1     r2=2*r1    R2/R1=?

===

R1=ρ*L1/r²

R2=ρ*6*L1/(2*r)²=1.5*R1

R2/R1=1.5

====================

Отвечает Халаев Дима.

Ответ: Збільшився у 1,5 рази

Объяснение: