Резистори з опорами 6Ом і 15Ом з’єднані паралельно. Визнач загальний опір ділянки кола, силу струму

в другому резисторі й на всій ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 3А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Илья.

Ответ:

нижче.

Объяснение:

R1=6Ом

R2=15Ом

I1=3A

R=(R1×R2)/(R1+R2)=90/21=30/7≈4,3Ом

U1=U2=U

U1=R1×I1=18B

U2=U1=18B

I2=U2/R2=18/15=1,2A

I=I1+I2=4,2A.