Резистори з опорами 4 Ом і 6 Ом з’єднані паралельно. Визнач загальний опір ділянки кола, силу

струму в другому резисторі й на всій ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 1А СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Азовцева Ксения.

Відповідь:1,5 Ом; 2В; 0,3А; 1,3А

Пояснення:Дано:

R1=2 Ом

R2=6 Ом

I1=1А

-----------

R-?; I2-?; I-?

R=R1*R2/(R1+R2)=2*6/(2+6)=1,5 Ом

U=I1*R1=1*2=2В

I2=U/R2=2/6=0,3А

I=U/R=2/1,5=1,3А