CРОЧНО!!!!! Обчисліть силу струму в мідному дроті, який має довжину 15 м і площу поперечного

перерізу 1 мм^2. Напруга на кінцях дроту становить 45 мВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ: 40мА

Объяснение:

Дано:

l=15м

S=1мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

U=45мВ

-------------------

I-?

I=U/R

R=ρl/S=0,0175*15/1=1,125 Ом

I=45/1,125=40мА