Сповп рідини заввишки 40 см чинить на дно тиск 5К Па ,визначити густину


Ответы на вопрос

Отвечает Никулина Тоня.

Дано:

h=40 см=0,4 м

p=5 кПа=5000 Па

g=10 Н/кг

ρ-?

Розв'язання:

p=ρgh => ρ=p/gh

ρ=5000/10×0,4=1250 (кг/м3)

Відповідь:Густина рідини 1250 кг/м3.