Обчислити силу тиску книжки масою 200г . , якщо площа книжки 400см² .​


Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Ответ: F=2(H)

Объяснение:

Дано:

m=200g=0.2kg

S=400cm^{2}=0.04m^{2}

F - ?

1) F=mg=0.2kg*10\frac{H}{kg}=2(H)