Вантаж протягнули по горизонтальній поверхні на 10м, прикладаючи горизонтальну силу 290 Н. Яку

роботу було виконано під час переміщення вантажу?​ДАЮ 60БОЛЛОВВ!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Kaspa Yekateryna.

Ответ: 2,9кДж

Объяснение:

Дано:

F=290Н

S=10м

--------------

А?

А=FS=290*10=2900Дж=2,9кДж

Отвечает Андросова Лена.

Ответ:

Дано:

F=290H

S=10м

Найти:

A-?

A=FS=290×10=2900Дж

Удачи!