Вантаж протягнули по горизонтальній поверхні на 5 м, прикладаючи горизонтальгу силу 290 Н.Яку

роботу було виконано під час переміщення вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

A = F*S= 290*5 = 1450