Помогите решить задачу по физике) Коло складається з двох послідовно з’єднаних провідників, опір

кожного з яких дорівнює 2 Ом. Сила струму в колі 1 А. Знайдіть напругу на кожному з провідників і загальну напругу. Буду очень благодарен

Ответы на вопрос

Отвечает Черёмный Артём.

Ответ: 1В; 2В.

Объяснение:

Дано:

R1=R2=2 Ом

I=1А

--------------

U1-?; U2-?; U-?

U1=U2=I*R1=1*1=1В

U=U1+U2=1+1=2В