На якій глибині заповненої водою свердловини тиск води на дно дорівнює 200 кПа? Густина води 1000

кг/м3 200 м. 20 м. 0,2 м. 2 М.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

Ответ:

h=p/pg=200000Па/1000кг/м3*10н/кг=20м

На глубине 20м давление 200Кпа

200Кпа=200000Па