Нирець занурився на глибину 23 м. Який тиск діє на нього?


Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ: 0,23МПа

Объяснение:

Дано:

h=23м

ρ=100кг/м³

g=10Н/кг

----------------

Р-?

Р=ρgh=1000*10*23=230000Па=0,23МПа

Отвечает Семибратов Виталий.
P=pgh=1000(возможно 1300)*10*23=230000Па