Поможіть пліз очень бистро. Яку роботу виконуєте ви щоб підняти відро з водою масою 12кг та

висоту 70см

Ответы на вопрос

Отвечает Егунов Максим.
70 см=0,7 м.
A=mgh
A=12*10*0,7=12*7=84 Дж. Это ответ.