Хлопчик тягне горизонтальною дорогою санки масою 20 кг, прикладаючи силу 30 Н під кутом 45⁰ до

горизонту. Визначити прискорення санок, якщо коефіцієнт тертя між їх полозами і снігом 0,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Феликс.

Ответ:

2,1 м/с2

Объяснение:

F тер=mg*k=20*10*0,1=20H

F*cos45°=ma-F тер

а=(F*cos45°+-F тер)/m= (30*0,71 + 20)/20= 2,1 м/с2