Срочно Потенціальна енергія кульки на висоті 250 см дорівнює 6 Дж. Визначте масу кульки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сытор Майя.

Объяснение:

Дано:

Ep = 6 Дж

h = 250 см = 2,5 м

Знайти:

m - ?

Розв'язання:

Ep = m·g·h  =>m = Ep / g·h

m = Ep / g·h = 6 / 10·2,5= 0,24 кг