Скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ярик.

Ответ:

Объяснение:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c