З якою силою діє дихальна суміш на оглядове вікно космічної станції? Площа вікна 400 см2, тиск

суміші всередині станції дорівнює 80 кПа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тыхенькый Денис.

Дано:

S= 400 см²= 4×10-² м²

р= 80 кПа= 8×10⁴ Па

____________________

F-?

____________________

Розв'язок:

p =  \frac{F}{S} →F = pS

F = 8 \times {10}^{4}  \times 4 \times  {10}^{ - 2}  = 3200

F= 3200 Н= 3,2 кН

Відповідь: F= 3,2 кН.