Наскільки видовжиться пружина жорсткістю 40 Н/м, якщо до неї підвісити вантаж масою 300 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Жулдыз.

Ответ:

k=200 Н/м    m=5 кг   g=10 Н/кг   x=?

===

F=k*x

F=m*g

x=m*g/k=5*10/200=0.25 м    (25 см)

Объяснение: