ТЕРМІНОВО! Камінь падає з гори заввишки 15 м. На якій висоті кінетична енергія каменя буде вдвiчi

меншою за потенціальну, якщо початкова швидкість руху каменя дорівнює нулю? 35 Балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Ярослав.

Ответ: 10м

Объяснение:

Дано:

Vo=0

h=15м

g=10Н/кг

2Ек=Еп

-------------

h1-?

Ек=mV²/2

Еп=mgh

2Ек=Еп

V²=gh

2g(h-h1)=gh1

2h-2h1=h1

2h=3h1

2*15=3h1

h1=2*15/3=10м