яка напруга на затискачах електродів якщо в електричній ванні за 2 год добули 67,1 г алюмінію при

потужності струму 5 кВт​

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Софья.

Відповідь: 48,3 В

Пояснення:


Отвечает Шульмин Антон.

Ответ: 48,3В

Объяснение:

Дано:

t=2ч=7200с

m=67,1г=0,0671кг

Р=5кВт=5000Вт

k=9*10⁻⁸кг/Кл

----------------------

U-?

m=kIt

I=m/(kt)=0,0671/(9*10⁻⁸*7200)=103,5А

Р=UI

U=P/I=5000/103,5=48,3В