Є 10^14 атомів радіоактивного ізотопу, період піврозпаду якого 8 хв. Яка приблизна кількість ядер

залишиться через 40 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Рузель.

Ответ:

Объяснение:Дано:
N0=109
T=1500c
t=3000c
Знайти: n

Кількість ядер, що залишилася через час t виражається формулою

N=N0∗2−tT

де N0,t,T - відповідно початкова кількість ядер, час, період напіврозпаду.

Кількість ядер, які розпалися = початкова - залишкова:

n=N0−N=N0−N0∗2−tT=N0(1−2−tT)

n=109∗(1−2−30001500)=750000000