З якої висоти впало тіло масою 800 г, якщо сила тяжіння виконала роботу 0,4кДж?поможіть...​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривокульський Олег.

m= 800 A= 0,4 h-?

A=mgh  h= A/mg = 0,4/800*10= 0,00005

в превращениях не шарю