СРОЧНО помогите даю 40 балов. При підніманні вантажу за домогою блока виконали роботу

200дж.Корисна робота при цьому становила 180дж. Визначити ККД блока. Решите задачу скорей.

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Відповідь:

Дано: А корисна = 200 Дж

А загальна = 250 Дж

Знайти: η - ?

Формула: η = (А корисна/А загальна) * 100 %

η = (180/200) * 100%= 0.9*100%= 90 %

Відповідь: ККД блока - 90%  

Пояснення: