деяка лінза з оптичною силою 40 дптр дає збільшене у 5 разів зображення предмета. знайдіть відстань

від предмета до лінзи та від зображення до лінзи. побудуйте зображення зручному масштабі. охарактеризуйте зображення​

Ответы на вопрос

Отвечает Білий Вова.

Відповідь:

дано   d=40 см   f=80 см   F- ?    Г- ?

1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80

F=80/3=26.67 см

значит предмет находится между F и 2*F

Г=f/d=2

Пояснення: