Під час добування срібла з розчину солі, за 1хв 40с на катоді виділилось 1,12г срібла. Якою була

сила струму при електролізі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркурьева Юля.

Ответ:

0.01 А

Объяснение:

Дано:

t=1хв 40с=100с

m=1,12г

k=1,12 мг/Кл

Знайти:

i-?

m=kit

i=m/kt

i=1,12/112=0.01 (А)

Відповідь: 0,01 Ампер