Автомобіль, розвиваючи потужність 60 кВт, рухається рівномірно зі швидкістю 90 км / год. Чому

дорівнює сила тяги двигуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

2400 Н

Объяснение:

N = F * v

F = N/v

F = 60 000 Вт / 25 м/с = 2400 Н