ДУЖЕ ПОТРІБНО, БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ рух матеріальної точки задано рівнянням: x = -4t + 2t². Який

це рух. Визначити всі можливі величини що характеризують цей рух, записати рівняння швидкості.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Женя.

Ответ:

Объяснение:

Рух рівноприскорений

Загальне рівняння для такого руху:

x=x_{0}+v_{0} *t+\frac{at^{2} }{2}

звідки

x0 = 0 м

v0 = - 4 м/с (рух проти обраної осі)

а = 2*2 = 4 м/с^2