Два провідники опорами 4 Ом і 5 Ом з'єднані Послідовно. Сила струму в колі дорівнює 2 А. Визначте

опір кола та напругу, прикладену до всіх ділянок кола

Ответы на вопрос

Отвечает Ступин Артём.

Відповідь:

∑R=9Om     U=18V  U1=8V U2=10V

Пояснення:

з"єднання послідовне, тому ∑R=R1+R2⇒4+5=9

U=I*∑R=2*9=18V

U1=I*R1⇒2*4=8V         U2=U-U1⇒18-8=10V