Посудина з гасом перебуває в однорідному електричному полі напруженістю 840 Н/Кл. З якою силою це

поле діє на поміщену в посудину кульку, що має заряд 4,0нКл? Діелектрична проникність гасу дорівнює 2,1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Туманова Элина.

Ответ:

Дано:

Е⁰=840 н/Кл

q=4 н/Кл

Є= 2,1

Знайти F

Розв'язання

Е=F/q Є=Е⁰/Е

1) Е=Е⁰/Є= 840/2,1=400 (н/Кл)

2) F=E×q=400×4=1600=0,0000016 Н

Відповідь: з Силою 0,0000016 Ньютона.

Объяснение: