Скільки води можна нагріти від 273к до кипіння при нормальному тиску якщо надати їй 3150дж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Даша.

Відповідь:

m = 7,5 г

Пояснення:

Q = cm(tк-t0)

m = Q/c(tк-t0)

m = 3150/[4200*(373-273)]= 0.0075 кг = 7,5 г