Згайти жорсткість пружини яка стискається на 0.4 дм під дією сили в 80 Н. Відповідь в Н/см

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Бескараваев Данил.

Объяснение:

Дано

х=0,4 дм = 4 см

F=80 Н

Найти

k=?

Решение

F=kx

k=F÷x

k=80÷4=20 Н/см

Ответ: 20 Н/см