Марійка задумала деяке число, яке спочатку збільшила на а потім . У результаті одержала . Яке

число задумала Марійка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тилле Валерия.

Ответ:

Марійка задумала число х=1 \frac{5}{43}

Пошаговое объяснение

Нехай Марійка задумала число х, якщо збільшити його спочатку на  3 \frac{15}{43}, а потім ще на  2\frac{34}{43}, отримаємо число 7\frac{11}{43}.

Маємо рівняння  

х+3 \frac{15}{43}+2\frac{34}{43} = 7\frac{11}{43}

х= 7\frac{11}{43} - 3\frac{15}{43} -2 \frac{34}{43}

х= 7\frac{11}{43} - (3\frac{15}{43}+2\frac{34}{43})

х=7\frac{11}{43} - 5\frac{49}{43}

х= 7\frac{11}{43} - 6\frac{6}{43}

х=1\frac{11-6}{43}

х=1\frac{5}{43}

Марійка задумала число х=1 \frac{5}{43}