Марійка задумала деякий дріб , який спочатку збільшила на 63/71 а потім -ще на 75/71. у результаті

отримала 3. яяке число задумала марійка

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Маша.
Допустим X=1 Выражение: (x+63/71)+75/71=3 Шаг 1: x+138/71-3=0 Шаг 2: x-75/71=0 Ответ: x-75/71=0 Грубый шаг 1: x-1.05633802816901=0 Грубый ответ: x-1.05633802816901=0 Решаем относительно x; x=75/71~~1.05633802816901