марійка задумала деяке число, яке спочатку збільшила на 15/26, а потім-ще на 14/39. у результаті

вона отримала 2 цілих (11/13) яке число задумала марійка скласти рівняння до задачі​

Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

Ответ:

Марійка задумала число 1 71/78

Пошаговое объяснение:

2 11/13 - (15/26 + 14/39)=2 11/13 - (45/78 + 28/78)= 2 66/78- 73/78= 1 144/78 - 73-78 = 1 71/78