Індукція однорідного магнітного поля між полюсами електромагніту 0,1 Тл. Через провідник довжиною

70 см, розміщений перпендикулярно до силових ліній, протікає струм 70 А. Знайти силу, що діє на провідник.

Ответы на вопрос

Отвечает Тустикбаева Дильназ.

Дано: В=0,1 Тл; L=70 см=0,7 м; I=70 A; a=90°; F - ?

---------

F=I*B*L*sina=70*0,1*0,7*1=4,9 Н  -  это ответ.