Зменшуючи швидкість втричі, ми зменшуємо кінетичну енергію тіла у 1) у 9 разів. 2) у 3 рази. 3) у

6 разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Есмаханбет Ельнур.

E1=mV1²/2

E2=m(V1/3)²/2=(mV1²/2) * 1/3²=E1/9.

Кинетическая энергия уменьшается в 9 раз. 1)