У розчині мідного купоросу є мідна пластинка, що містить 20% домішок. Під час електролізу мідь

розчиняється і в чистому вигляді осідає на катоді. Скільки коштує очищення 1 т такої міді, якщо напруга на ванні 5 В, а вартість 1 кВт год електроенергіі 1,44 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Фёдор.

m=kIt =>It=m/k=0,8*1000/3,294*10^-7=800/3,294*10^-7~242,9*10^7 А*с. =>Q=IUt=242,9*10^7*5=1214,5*10^7 Дж=1214,5*10^4 кДж=1214,5*10^4 кВт*год.

Вартiсть=1,44*1214,5*10^4=1748,88*10^4=

17488800 грн.

Вiдповiдь: 17488800 грн.