Джерело струму з ЕРС 60 В і внутрішнім опором 0,05 Ом з’єднано алюмінієвим кабелем з площею

поперечного перерізу 140 мм2 і довжиною 500м з потужним нагрівачем. Сила струму в колі 100 А. Яка напруга в колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ширинбекова Аружан.

Тут дуже просто , дані про алюмінієво тіло не потрібни

Закон Ома для повного ланцюга

ε=I×(R+r)

R=ε/I - r=60 В÷100 А - 0,05 Ом=0,55 Ом - опір ланцюга

U=IR=0,55 Ом×100 А=55 В

Відповідь:55 В