Отдаю 200 баллов через провідник довжиною 12 м і площею поперечного перерізу 0,1 м² протікає

струм 4А при напрузі 200В . Визначте питомий опір провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Объяснение:

L = 12 м

S =  0,1 м²

I =  4 А

U =  200 В

p = ?

R = U/I

R = p*L / S

U/I = p*L / S

p = U*S / (I*L) = 220*0.1 / (4*12) = 0,458 Ом*м

В условии явная ошибка:

площею поперечного перерізу 0,1 мм² = 1*10^-7 м²

тогда получим

p = U*S / (I*L) = 220*1*10^-7 / (4*12) == 45.8*10^-8  Ом*м