Визначити довжину провідника по якому протікає струм силою 2 А, якщо провідник розташован

перпендикулярно до ліній магнітної індукції, величина якої дорівнює 25 мТл. Сила Ампера, яка діє на провідник дорівнює 20 мН. Відповідь надати в сантиметрах

Ответы на вопрос

Отвечает Мещалкина Настя.

Ответ: 40 см

Объяснение: Fa  = I*L*B*sina, a=90, sin90=1

L=Fa/(I*B)=0,4 м = 40 см