Тіло розмірами 80,60,20 см виготовлене з алюмінію. знайти його масу​


Ответы на вопрос

Отвечает Сарбитов Егор.

Ответ: 259,2кг

Объяснение:

Дано:

а=80см=0,8м

в=60см=0,6м

с=20см=0,2м

ρ=2700кг/м³

------------------

m-?

m=ρV=ρ*а*в*с=2700*0,8*0,6*0,2=259,2кг