ПОМОГИТЕ!! СРОЧНО!! ЧТО СМОЖЕТЕ СДЕЛАЙТЕ ДАЮ 20 БАЛЛОВ! Записати значення фізичних величин в

основних одиницях вимірювання 1,5 дм = 35 г = 32,5 см2 = 254 см3 = 5724 см = 157 мм = Знайти густини заданих речовин. Записати їх в і в Нафта; Срібло; Азот; Лід. Для визначення об’єму тіла неправильної форми використали мензурку в яку налили рідини по поділку 62 мл. Коли опустили в мензурку тіло, рівень рідини піднявся до поділки 87 мл. Визначити об’єм тіла. Знайти масу льодового кубика розміром 21 х 34 х 12 см3? З якої речовини виготовлене фізичне тіло маса якого 173,7 г, а об'єм становить 9 см3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Александра.
1,5дм=0,15м; 35г=0,035кг; 32,5см²=0,0325м²; 254см³=0,000254м³; 5724см=57,24м; 157мм=0,0157м.
нефть=800 кг/м³, 0,80г/см³
серебро=10500кг/м³, 1,50г/см³
азот=1,25кг/м³ в граммах не измер.
лёд=900кг/м³; 0,9г/см³
Дано:
V1=62cм³=62* 10^{-6} м³     V3=V2-V1
v2=87cм³=87* 10^{-6}             V3=87* 10^{-6} -62* 10^{-6}/[tex] =25*[tex] 10^{-6}
_________________                   
найти v3       
Дано:
h=21см=0,21м       m=pV=pabh
а=12см=0,12м         V=hab
b=34см=0,34м          m=900*0,21*0,12*0,34≈7,7кг
р=900кг/м³               
_________________
найти m
Дано:                               
m=173,7г=0,1737кг                           m=pV ⇒p= \frac{m}{V}
V=9cм³=9*  10^{-6}               p= \frac{1737*10 ^{-4} }{9* 10^{-6} } = \frac{579}{3* 10^{-2} } =19300кг/м³(золто)               
__________________                 
найти р