Два кораблі рухаються назустріч один одному зі швидкостями 5 і 7 м/с. Другий корабель проходить

повз перший за 5 секунд. Знайдіть довжину другого корабля.

Ответы на вопрос

Отвечает Korzh Kirill.

Відповідь: 60 метрів

Пояснення:

Поскільки кораблі йдуть на зустріч один одному, то L = (V_{1} +V_{2} )t

L = (5+7)*5=60

Отвечает Нурмаханов Султан.

Ответ:

5=8(5+6)#--#-1+1-#-₴7-#:#+#+"

Объяснение:

швшо'лу'жгєвєвовг'сїоа'ос