Два поїзди їдуть назустріч один одному зі швидкостями 45 і 63 км/год. Пасажир, який їде у першому

поїзді, помічає, що другий поїзд проходить повз нього за 5 с. Яка довжина другого поїзда?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаравина Лера.

L=t(V1=V2)=5(12,5+17,5)=150 м 
12.5м/с=45 км/ч
17.5 м/c=63км/ч