З яким прискоренням ,Буде рухатися тіло вагою 20 кг, під дією сили 50Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Гужвина Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 20кг

F = 50H

Знайти: a-?

F = ma

a = F/m = 50/20 =2,5 м/с