Обчислити кутову швидкість і частоту обертання барабана лебідки, діаметр якого 27 см, під час

піднімання вантажу з швидкістю 1,3 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Дарья.

Ответ: 1,53Гц

Объяснение:

Дано:

d=27см=0,27м

V=1,3м/с

---------------

ω-?; ν-?

ω=V/R=2V/d=2*1,3/0,27=9,63рад/с

ν=ω/2π=9,63/(2*3,14)=1,53Гц