Сокіл літає на висоті H=3000м і бачить зайчика, після чого спускається до нього із швідкістю

v=180км/год. Через який час сокіл почне обід.

Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Александра.

Ответ: 60c

Объяснение:

Дано:

h=3000м

V=180км/ч=50м/с

-----------------

t-?

t=h/V=3000/50=60c