тіло рухається рівноприскоренно з початковою швидкістю 7м/с та прискоренням 2 м/с^2. знайти

координату тіла у момент часу 3с, якщо початкова координата дорівнює 2м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малеваник Кристина.

Ответ:

32 м

Объяснение:

Vo = 7м/с

a = 2 м/с^2

t =  3с

Xo =  2м

x(3) = ?

x = Xo + Vo*t + a*t^2 / 2 = 2 + 7*t + t^2

x(3) = 2 + 7*3 + 3^2 = 32 м